CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ:

Akceptacji, życzliwości i uważnego wsłuchania się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Otwartości i zaangażowania opartego o doświadczenie i specjalistyczną wiedzę.  Wsparcia w znalezieniu rozwiązań , które doprowadzą Cię do takiego życia, jakie chcesz, aby było. Indywidualnego podejścia opartego o poszanowanie Twoich wartości i przekonań.

Każdą osobę traktuję jak partnera we współpracy w odkryciu najlepszych sposobów poprawy życia. W każdym człowieku widzę dobro i wierzę, że to w nim są ukryte rozwiązania problemów. Jestem wdzięczna, że mogę mu towarzyszyć w procesie ich odkrywania. Uwielbiam moją pracę, bo dzięki niej niosę pomoc innym ludziom w oparciu o sprawdzone, dowiedzione naukowo metody i techniki pomocy psychologicznej.

3
3

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ:

Akceptacji i życzliwości. Indywidualnego podejścia. Otwartości i zaangażowania. Dyskrecji. Doświadczenia i specjalistycznej wiedzy. Wsparcia w rozwiązaniu problemów. Domowej atmosfery.

Każdą osobę traktuję jak partnera we współpracy. W każdym człowieku widzę dobro. Zawsze odkrywam pozytywne strony życia. Stosujęsprawdzone metody pomocy psychologicznej. Uwielbiam moją pracę, bo dzięki niej niosę pomoc innym ludziom.